Elektromobilių rinka pastaruoju metu išgyvena tikrą automobilių bumą. Pirkėjai vis dažniau renkasi tradicinio kuro alternatyvas, todėl automobilių gamintojai investuoja vis daugiau pinigų į elektromobilių technologijos tobulinimą, bei naujų automobilių gaminimą.

Automobilių gamintoja „Tesla“ yra viena iš elektromobilių rinkos lyderių. Visai neseniai ši kompanija pirkėjams pasiūlė SUV tipo miesto visureigį „Model X“. Tačiau „Tesla“ vien su šiuo modeliu tikrai neketina sustoti.

Kompanija patvirtino, jog jau netolimoje ateityje rinkai bus pasiūlytas ne vienas, o netgi du  elektromobiliai, kurių kaina turėtų svyruoti apie 30 tūkstančių JAV dolerių. Šie modeliai greičiausiai bus pavadinti „Model 3“ bei „Model Y“ vardais. Tokia kaina bus tikrai konkurencinga kitiems konkurentams kaip Nissan ir Toyota.

Kadangi „Tesla“ yra gerokai pažengusi į priekį elektromobilių technologijoje bei jau dabar gali pasiūlyti vienu įkrovimu 500 kilometrų atstumą įveikiančią transporto priemonę, tai reiškia, jog konkurentams ateina išties sunkūs laikai.

Juolab, jog „Tesla“ jau po truputį elektromobilių savininkams leidžia išbandyti ir autonominio vairavimo režimą, kuris netgi leidžia „išsikviesti“ automobilį, esantį 2 kilometrų atstumu nuo vairuotojo, ar savarankiškai prisiparkuoti stovėjimo aikštelėje bei garaže.

Car Seats for babies

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *