Sparčiai plėtojanti tarptautinė automobilių nuomos bendrovė „Hertz” sukrėtė rinką pranešdama apie drastišką sprendimą sumažinti savo elektromobilių parką. Apie 30% (apie 20,000 transporto priemonių) elektromobilių bus parduota, o gauti pinigai skirti  pirkti benzinu varomus automobilius.

Iššūkiai Elektromobilių Nuomos Sferoje

Šis radikalus posūkis kelia klausimus apie elektromobilių ekonominę tvarumą. „Hertz” vadovas Stephenas Scherras pabrėžia, kad, nepaisant mažesnių eksploatacijos išlaidų, elektromobiliai tampa finansiniu našta. Remonto išlaidos ir greitesnis nusidėvėjimas atveria rimtus iššūkius.

Elektromobilių Remonto Dilema Elektromobilių remontas, ypač po avarijų, gali būti dvigubai brangesnis nei vidaus degimo varikliais varomų transporto priemonių. „Hertz” vadovas teigia, kad šios išlaidos, kartu su nuvertėjusiomis elektromobilių kainomis, leidžia numatyti apie 245 mln. USD nuostolį.

Hertz
Hertz

Elektromobilių Pardavimų Nulemta Sprendimo Priežastis

„Hertz“ argumentuoja, kad benzinu varomos transporto priemonės kelia mažiau išlaidų, ypač susijusių su elektromobilių gedimais ir susidūrimais. Tai prieštarauja praeities planams padaryti 25% nuomos parko elektromobilių iki 2024 m. pabaigos.

„Hertz“ sprendimas rodo pokyčius elektromobilių rinkoje, o tai gali paveikti tiek gamintojus, tiek vartotojus. Ar tai yra pradžia naujam tendencijų vingiui ar tik laikinas nuokrypis? Laikas tai parodys.

Ekspertų Požiūris

„Morgan Stanley“ analitikas Adamas Jonas mano, kad „Hertz“ sprendimas rodo elektromobilių lūkesčių mažėjimą ir tai galėtų turėti poveikį kitų gamintojų planams. Vartotojai, nors džiaugiasi elektromobilių vairavimo patirtimi, galbūt nepakankamai įvertina visų susijusių išlaidų aspektą.

Elektromobilių Rinka Europoje

Kitos automobilių nuomos bendrovės, pvz., „Sixt“, taip pat patiria spaudimą. Vis dėlto „Sixt“ ketina elektrifikuoti 70-90% savo nuomos parko Europoje iki 2030 m., nežiūrint į „Tesla“ pardavimų sumažėjimą.

Naudotų Elektromobilių Kainų Tendencijos

Tai galėtų turėti neigiamą poveikį naudotų elektromobilių vertės mažėjimui rinkoje. Įdomu pažymėti, kad kai kurie „Hertz“ pardavinėjami „Tesla Model 3“ automobiliai yra parduodami už maždaug 20 000 JAV dolerių.

„Tesla” Įtaka

Išsiaiškinkime, kodėl „Hertz” taip radikaliai keičia strategiją. Apie 80% jų elektromobilių parko sudaro „Tesla”. Automobilių gamintoja aktyviai mažina kainas, o tai skatina kitus gamintojus taip pat sumažinti elektromobilių vertę. Tai daro įtaką naudotų elektromobilių pardavimams, didindama „Hertz” nuostolius.

„Tesla” Neatitinka Lūkesčių Be to, „Tesla” susiduria su kritika dėl trūkumo atsarginių dalių ir nepakankamo remonto specialistų skaičiaus, palyginti su kitais gamintojais. Šis trūkumas ne tik didina remonto išlaidas, bet ir sulėtina remonto procesą.

Priežastys Nuspręsti Parduoti Elektromobilius

„Hertz” sprendimas parduoti elektromobilius atspindi įvairias problemas, su kuriomis susiduria ši įmonė. Žvelgiant į ateitį, šis posūkis siejamas su siekiu sumažinti nuostolius ir optimizuoti nuoma benzininiais automobiliais.

„Hertz” Strategiją: Elektromobilių Parko Pardavimas Įmonė siekia sumažinti nuostolius ir optimizuoti transporto priemonių parką, nusprendusi parduoti dalį elektromobilių ir investuoti į benzininius automobilius. Šis sprendimas atveria naujas perspektyvas elektromobilių nuomos industrijoje ir gali paveikti bendrą rinkos dinamiką.

Poveikis Elektromobilių Rinkai „Hertz” pardavimas gali turėti įtakos elektromobilių rinkos stabilumui ir kainų tendencijoms. Tai taip pat gali sukelti pokyčius automobilių gamintojų strategijose, kuriuos lemia paklausa.

Iššūkiai ir Galimybės Nors šis sprendimas kelia iššūkius „Tesla” ir elektromobilių rinkai, jis atveria galimybes kitoms automobilių kompanijoms pasinaudoti šia situacija ir pritaikyti savo strategijas.

Išvados

„Hertz” radikaliai keičia elektromobilių nuomos industrijos peizažą, nusprendusi sumažinti elektromobilių parką. Šis sprendimas generuoja įvairius klausimus ir galimai formuoja naują tendenciją rinkoje. Tai įdomus etapas besivystančioje automobilių pramonės srityje.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *