Automobilių nuomos milžinė „Sixt“ pranešė, kad pateikė automobilių gamybos grupei „Stellantis“ 250.000 automobilių užsakymą. Ši žinia pasirodė po to, kai bendrovė pranešė, jog dėl pernelyg didelių kaštų atsisako „Tesla“ elektromobilių savo parke.

Stellantis NV ir SIXT SE pasirašė sutartį dėl 250 000 automobilių pristatymo į Europą ir Šiaurės Ameriką per ateinančius tris metus. Ši nauja sutartis žada ne tik plečianti automobilių parką, bet ir žengianti į elektromobilių sritį. Sixt automobilių nuomos kompanija iš Stellantis perka:  Alfa Romeo, Chrysler, Citroën, Dodge, DS Automobiles, Fiat, Jeep, Lancia, Opel, Peugeot, Ram, Vauxhall ir Maserati.

Sutarties Sąlygos

Stellantis įsipareigojo tiekti įvairius automobilius – nuo miesto mašinų iki visureigių – SIXT SE, o pristatymai prasidės jau 2024 m. pirmąjį ketvirtį ir tęsis visą metus. Svarbu paminėti, kad ši sutartis taip pat apima elektromobilius, kuriuos Stellantis teiks Vokietijos mobilumo paslaugų tiekėjui SIXT SE. Visgi, detalių apie elektromobilių tiekimą šiuo metu nėra.

 

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *