Vilniuje viena taksi bendrovė didina savo automobilių parką, įsigydama visiškai naują 100 proc. elektrinį vienatūrį Nissan e-NV200. Kaip teigiama pranešime žiniasklaidai, tokiu būdu įmonė siekia patenkinti Vilniuje didėjantį kokybiškų taksi paslaugų poreikį, taip pat išlaikyti esamus ir pritraukti naujų klientų. Reaguodami į sparčiai didėjančią miestų taršą, nusprendėme prisidėti prie ekologiškumo skatinimo ir siekio mažinti aplinkos užterštumą bei populiarinti elektromobilius. Šių tikslų įgyvendinimui įsigijome „Nissan e-NV200“, skirtą didesnių kompanijų vežimui ir 8 „Nissan Leaf“ elektromobilius.  Bendrovės planuose – tapti moderniausia taksi paslaugų teikėja Vilniaus mieste.

Įmonė teigia kad investicijos į elektromobilius – natūralus plėtros žingsnis. Elektromobilius taksi transportui praėjusiais metais jau pradėjo naudoti nemažai JAV kompanijų. Europoje jie irgi sparčiai populiarėja. Kaip greitai taksi elektromobiliai prigis Lietuvoje, priklauso ne tik nuo taksi kompanijų. Labai daug lems miestų infrastruktūra, elektromobilių įkrovimo stotelių plėtra. Kol kas Vilniaus mieste yra keturios elektromobilių įkrovimo aikštelės.

Vienos tokios įkrovimo stotelės įrengimas kainuoja apie 10 tūkst. eurų, tad kitose Europos Sąjungos šalyse – tai valstybės finansuojami objektai.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *