Apple kompanija žengė dar vieną didelį žingsnį automobilių gamybos link. Kompanijos specialistų gretas papildė Dougas Bettsas, buvęs koncerno „Fiat Chrysler Automobiles“ kokybės kontrolės specialistas. Iš viso jis 21 metus praleido užimdamas panašias pareigas „Nissan“, „Toyota“, „Michelin“ ir „General Motors“ kompanijose. Ekspertai spėjimu, vargiai tikėtina, kad šis specialistas tikrins naujos kartos „iPhone“ kokybę.

Žinoma, rašo „Digital Trends“, neturint aiškių komentarų iš pirmų lūpų galima tik spėlioti, kas vyksta už „Apple“ pastatų langų. Visgi sprendžiant iš paskutinių naujienų, pasklidusių rinkoje, akivaizdu, kad technologijų bendrovė renka komandą ir tikėtinai imsis elektrinio automobilio gamybos.

Skelbiama, kad dalis „Apple“ projekto, paslaptingai pavadinto „Titan“, darbuotojų tyrinėja „įvairius robotikos elementus, metalus ir medžiagas, įprastai sutinkamas automobilių gamybos įmonėse“.

„The Wall Street Journal“ praneša, kad kiek anksčiau naujų „Apple“ darbuotojų gretas papildė ir Paulas Furgale, autonominių automobilių tyrėjas, kilęs iš Europos. Šis, atėjęs dirbti į „Apple“, ėmėsi ieškoti studentų ir tyrėjų, galinčių dirbti drauge su juo.

Tiesa, anot p. Furgale‘o, „Apple“ nesiims autonominio automobilio gamybos, ką daro „Google“ ir „Uber“, tačiau automobilio sistemose autonominio vairavimo sistemų neabejotinai bus.

„Apple“ automobilio gamybai turi maždaug 200 mlrd. USD (183 mlrd. EUR).

4th of July facebook covers

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *