Net pačiai ištaigingiausiai aprangai yra reikalingas nors lašelis kvepalų. Tačiau nežinant kaip išsirinkti tinkamą aromatą ir neteisingai naudojant kvepalus, galite pabloginti situaciją. Jei gerai parinksite kvepalus ir juos teisingai naudosite, jie suteiks jum tobulumo, užbaigtumo ir žavesio. Taigi ką reikia žinoti, kad išsirinkti tinkamus kvepalus?

Išsirinkti  kvepalus nėra lengva. Jų aromato nenusipirksi už pinigus. Sunku atspėti, ar tiks jums kito žmogaus kvepalų aromatas. Jūsų pačių kūno kvapui susimaišius su kitu kvapu, išeis visiškai naujas, nenusakomas ir unikalus aromatas. Pasak mokslininkų, kvapas priklauso nuo ypatingų aromatinių feromonų junginių, kurie išsiskiria iš mūsų odos. Juose yra medžiagų, kurios vilioja kitos lyties atstovus. Parfumerijoje dažnai specialiai naudojami sintetiniai arba gamtiniai šių medžiagų analogai. Viena žimiausių tokių medžiagų – jau senovėje naudojamas muskusas. Iš karto pasakyti, ar bus harmoningas jūsų naujųjų kvepalų aromatas, beveik neįmanoma. Tačiau suklysite kur kas mažiau, jei pasirinkdami kokybiškus kvepalus, jeigu laikysitės tam tikrų svarbių taisyklių.

Niekada nepasitikėkite mėginiams skirtoms popieriaus juostelėmis. Tikras kvapas atsiras tik kvepalus užpurškus ant odos. Pakvepinkite riešą, apatinę plaštakos dalį (prieš tai įsitikinkite, ar rankos nekvepia muilu ar nesijaučia koks kitas kvapas), kvapą užuoskite tik per atstumą. Purškiamoje vietoje neturi būti laikrodžio arba kokių nors papuošalų: metaliniai daiktams, susiliečiant su oda, išsiskiria  itin specifinis kvapas. Net  pavalgius aštraus maisto kvepalai ant odos gali skleisti šiek tiek  stipresnį kvapą. Sausu šaltu oru kvepalų kvapas būna ne toks intensyvus, kaip drėgną ir šiltą vasarą. Geriausiai kvapas laikosi ten, kur kūnas geriausiai išsilaiko šiluma ir lengvai apčiuopiamas pulsas — alkūnių sulenkimų, krūtinės, ausų bugnelių. Aromatas kyla nuo apačios į viršų, todėl naudojant šią gudrybę, kvepalų aromatas išsilaikys 2-3 valandomis ilgiau, jeigu papurkšite kvepalų į orą ir įženkite į aromato debesį — jis jus apgaubs ir išliks ilgiau.

Taip pat beieškant kvepalų sau, pasidarykite sąrašą savo mėgstamiausių kvapų. Tai padaryti jum turėtų padėti daiktai ir aplinka šalia Jūsų. Tai gali būti jūsų mėgstamiausios gėlės, laužas, švarūs skalbiniai ir kt.  Kvepalai turi atitikti jūsų asmenybę. Tai gali būti vienos gėlės arba visos įvairiausių gėlių puokštės aromatai: rožės , levandos, žibutės, jazminai, pakalnutės, alyvos. ŠI kvepalų rūšis, pasižyminti saldumu ir ją nesunku atpažinti. Tokie kvepalai patiks romantiškam, elgentaiškam, konservatyviam žmogui. Vaisiniai, citrusiniai kvepalai yra Gaivūs, lengvi, energizuojantys, šiek tiek egzotiški. Jie labiausiai tinka  madingiems, jaunatviškiems, energingiems, sportiškiems, kūrybingiems žmonėms kupinoms gyvenimo džiaugsmo. Šie kvepalai labiausiai tinka vasaros sezonui. Rytietiški, prieskoniniai aromatai, kaip vanilė, cinamonas, gvazdikėliai, imbieras tinka šiltiems, jausmingiems, egzotiškiems žmonėms. Jie puikiai tinka vakarui, romantiškoms progoms.

 

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *