Mikroautobusas – viena universaliausių šiuolaikinių transporto priemonių, tinkanti tiek verslo reikmėms, tiek kasdieniams žmonų poreikiams. Mikroautobusais vežamos prekės, keleiviai, jie plačiai naudojami keliaujant po Lietuvą ir vykstant svetur, per šventes – jubiliejus, krikštynas, vestuves, kraustantis ir kt. Straipsnyje plačiau panagrinėsime nuomos privalumus – palengvinkite gyvenimą sau ir savo artimiesiems!

Kokie mikroautobusų nuomos privalumai?

  1. Patogumas kraustantis. Mikroautobusais vienu metu greitai ir nebrangiai galima pervežti daug daiktų. Pirkti nuosavą mikroautobusą, kai jo prireikia vos kartą ar du per metus – netikslinga, o išsinuomoti jį galėsite vos per kelias akimirkas internetu. Mikroautobusai yra talpūs – kraustydamiesi taupysite ir laiką, ir pinigus.
  2. Nuoma su vairuotoju. Daugelis kompanijų siūlo mikroautobusų nuomą su vairuotoju – paslauga itin aktuali švenčių, darbovietės kolektyvų kelionių metu ar kai tarp keliaujančių asmenų nėra turinčiojo vairuotojo pažymėjimą (pavyzdžiui, vaikų kolektyvų išvykos).
  3. Galima išsinuomoti transporto priemonę su automatine pavarų dėže. Jau kurį laiką vairuojate automobilį su automatine pavarų dėže ir pamiršote, ką reiškia automobilio su mechanine pavarų dėže vairavimas? Daugelis autonuomos kompanijų siūlo mikroautobusus su automatine pavarų dėže.
  4. Patvari važiuoklė. Mikroautobusų važiuoklė yra sustiprinta, todėl patvaresnė. Tad mikroautobusas lengvai pajudės net ir pakrautas sunkiu kroviniu, sumažės gedimų tikimybė tolimų kelionių į užsienį metu ir kt.
  5. Mikroautobusų būna įvairių dydžių – 9, 16, 19 ar 26 vietų. Norintiems vairuoti 9-vietį mikroautobusą pakaks B kategorijos vairuotojo pažymėjimo. Šventėms nuomojami stilingi, prabangūs mikroautobusai.
  6. Mažos kuro sąnaudos. Mikroautobusai yra taupūs – su pilnu kuro baku galima nuvažiuoti per 800–900 km, todėl ilgose kelionėse nereikės dažnai stoti degalinėse, o ir sutaupysite.
  7. Talpios bagažinės. Daugelis mikroautobusų turi talpias bagažines, kuriose lengvai tilps visų keliautojų daiktai.
  8. Komfortas kelionių metu. Nuomojami mikroautobusai yra itin komfortiški – daug vietos, kondicionierius, moderni garso sistema ir kt. Kelionė komfortiškais mikroautobusais patiks net ir patiems išrankiausiems keleiviams.
  9. Mobilumas, lengvas parkavimas. Mikroautobusas toks pat mobilus, kaip ir lengvasis automobilis, tad juo paprastai prisiparkuosite, galėsite važiuoti siauromis gatvelėmis.
  10. Nedidelė nuomos kaina. Mikroautobusą parai galima išsinuomoti vos nuo 40 eurų (akcijų metu ir senesnių metų mikroautobusus išsinuomosite ir dar pigiau), o kuo ilgesniam periodui nuomositės, tuo kaina bus mažesnė, tad nuomotis visuomet apsimoka ilgesniam laikui.

Turite išskirtinių poreikių ir norų? Mikroautobusų nuomos kompanijos pasiruošusios juos išpildyti ir įgyvendinti. Tiesiog susisiekite ir pasiteiraukite.

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *