Kalėdos yra viena iš didžiausių ir gražiausių metų švenčių. Jos laukia visi, tačiau pripažinkime, jog Kalėdų senelio laukimas yra didžiausias stebuklas mūsų mažiausiems. Dovanos yra būtent tai, ko laukia mūsų vaikai, tad ar jau pasiruošėte, kuo juos nustebinsite? Šventiniu laikotarpiu turime pagalvoti ne tik apie savo vaikus, bet ir artimųjų atžalas. Jei ketinate svečiuotis, pasirūpinkite, jog vaikai neliktų nuskriausti ir gautų nors mažas, simbolines dovanėles. Žinoma, visi tėvai dovanas gali vertinti skirtingai ir kai kurių nuomone, pastarosios net nėra reikalingos. Visgi, jei jau mes, suaugusieji, save lepiname naujais daiktais, kodėl to turėtų nepajusti mažieji? Tiesa, šį kartą ne apie tai. Turint galvoje tai, jog artėja šventės, zaislai vaikams įgaus milžinišką paklausą, todėl aptarsime, į kokius žaislus išties verta investuoti. Ir patys suprantate, jog tikrai ne visi žaislai yra reikalingi vaiko lavinimui ir vystymuisi, na o į tai ir reikia orientuotis. Kur rasti kokybiškus ir dėmesio vertus žaislus? Kaip išsirinkti? Tai ir aptarsime.

Žaislų pasiūla yra tikrai didelė. Jais prekiaujama ne tik įprastose prekybos vietose, bet ir internete. Pardavėjai puikiai supranta, jog tėvai vaikams nori suteikti tai, aks geriausia, tad kainos tikrai nėra pirmasis kriterijus, lemiantis pasirinkimą. Tai reiškia, jog ir ne itin vertingus, bet populiarius žaislus, galima parduoti su milžinišku antkainiu. Visgi, zaislai turėtų būti skatinantys vaiko raidą, na o tokio tipo žaislus geriausia pirkti internetinėse parduotuvėse. Kodėl? Būtent čia galima rasti plačiausią lavinančių žaislų pasiūlą, na o kainos taip pat nesikandžioja. Pamirškite kardus ir kitus smurtą skatinančius žaislus. Jie vaikui naudos tirai nesuteikia. Orientuokitės į tuos pasirinkimus, kurie padės vaikui atrasti jį supančią aplinką bei mąstyt, nes tokia tikroji žaislų paskirtis ir yra. Daugelis žaislais prekiaujančių firmų bando parduoti tuos žaislus, nuo kurių lieka didžiausias pelnas, tačiau kartais tie pasirinkimai visiškai prasilenkia su vaiko poreikiais. Kaip žinote, visi žaislai yra suskirstyti pagal vaiko amžių, nes tai nurodo, kas jį domina. Tuo ir vadovaukitės, priimdami sprendimą, kokius žaislus dovanoti vaikams per didžiąsias metų šventes.

Kalbėdami apie šventes ir dovanas vaikams, tiesiog privalome paminėti vaikus, kurie gyvena socialinės rizikos šeimose. Jų galimybės nėra didelės, todėl net ir menkiausia smulkmena gali sukelti tikrų tikriausią stebuklą. Šiuo laikotarpiu kviečiame galvoti ne tik apie save ir savo šeimos poreikius, bet tuo pačiu dalintis džiaugsmu su nuskriaustaisiais. Jei nenorite investuoti į naujus žaislus, galite paaukoti senuosius, kurių vaikai jau nebenaudoja. Taip jums nereikalingas daiktas taps kitos šeimos Kalėdų stebuklu. Pradėkime nuo mažų pokyčių ir nuveiksime didžius darbus. Rūpinkimės vaiku raida ir augimu, nes tai mūsų ateitis, už kurią esame atsakingi šiandien.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *