Pagrindinis - Elektromobiliai - Volkswagen e-Up elektromobilis
Volkswagen e-up! at Hannover Messe

Volkswagen e-Up elektromobilis

Pirmasis Volkswagen elektromobilis parduodamas ir Lietuvoje. Vokiečiai nusprendė nekurti atskiros platformos  ir elektromobilį perkėlė ant Volkswagen up platformos . Elektra varoma „Up“ versija siūloma tik su penkiadure versija. Šį mažyli  pirmyn gena 81 AG elektros motoras, kurio sukuriamų 210 Nm pakanka, kad iki 100 km/val. elektromobilis įsibėgėtų per 12,4 sekundes ir pasiektų 130 km/val. greitį. 18,7 kWh talpos baterija vienu įkrovimu leidžia nuvažiuoti iki 160 kilometrų (NEDC). Reikia paminėti ir tai kad pakrauti akumuliatorių iki 80% įkrovos tetrunka tik 30 minučių ir tai galima padaryti visur.

Iš „Volkswagen“ salono su „e-Up“ galite išvažiuoti pardavėjams palikę 25 000 eurį.  Baterijoms  suteikiama  iki  8 metų garantiją.

Pagrindiniai šio elektromobilio konkurentai Lietuvoje:

 

Trinkelės


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų mokymo sistemoje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“) more information

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų mokymo sistemoje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“)

Uždaryti