Žiūrėdami į automobilį dažnai gėrimės jo ratlankiais, tačiau net nesusimąstome, kuo jie „apauti“. Bet juk būtent padangos yra tas automobilinis mitinio Hermio atitikmuo, vairuotojui perduodantis informaciją ir apskritai leidžiantis riedėti. Na, o kokybiškų padangų montavimas – vienas iš saugaus bei komfortiško važiavimo veiksnių.

 

Eksploatuojant automobilį tenka nemažai skaičiuoti. Tai lemia ne tik gedimai, bet ir natūraliai besidėvinčios detalės ar pakintantys gamykliniai parametrai, kuriuos reikia atstatyti. Pastarojo trūkumo pavyzdys – ratų suvedimas. Visgi apie šią procedūrą kiek vėliau. Pirmiausia reikėtų aptarti pradžioje paminėtą padangų klausimą. O jis tikrai aktualus, mat, laukta ar nelaukta, bet vis tiek artinasi žiema. Šaltasis metų laikas džiugina apšerkšnijusiais medžiais, Kalėdomis, tačiau taip pat pažeria ir rūpesčių. Artėjant žiemai ieškoma, kokiu adresu siūlomas padangų montavimas, ir skubama ten apsilankyti.

 

Nuvykstama į servisą, o ten… Klientų eilė, rodos, begalinė. Kiekvienas nori tilpti į terminą, kada įstatymiškai reikalaujama pakeisti automobilio „apavą“, tačiau darbai, reikalai ir įvairiausi rūpesčiai neleidžia to padaryti anksčiau nei paskutinę dieną. Nelieka nieko kito, kaip tik laukti. Kas nervinasi, jog nespės grįžti iki vakarienės, kas nusprendžia pažaisti telefonu, kas sumano sutvarkyti vieną kitą darbo uždavinį nešiojamuoju kompiuteriu ar planšete… Žodžiu, kol eilė po truputi juda, tol stengiamasi išnaudoti laiką.

 

Kai išsvajotoji akimirka ateina ir padangų montavimą meistrai atlieka, laimingai vykstama namo. Tačiau galima sulaukti netikėtos staigmenos. Automobilio elgesys gali pasirodyti keistas, mašina stengsis išvesti vairuotoją iš kantrybės ir kryps į šoną. Tuomet kita stotele vėl tampa servisas, mat problemos sprendimas kaip ir aiškus – mašinai reikalingas ratų suvedimas. Kada jo prireikia, priežasčių būna įvairių. Na, o viena iš jų – kaip tik padangų keitimas į žiemines ar vasarines. Sutvarkius šią problemą, vėl mėgaujamasi maloniu vairavimu. Labai tikėtina, kad atliktas ratų suvedimas atsilieps ir šiek tiek mažesnėmis degalų sąnaudomis. Tai skatina nedelsti ir pasirūpinti suvedimu nedelsiant.

 

Gerų tinkamų elektromobiliui padangų sumontavimas ir atliktas ratų suvedimas prisideda prie važiavimo komforto ir saugumo. Nesvarbu, už kokio automobilio vairo esama, bet kuriuo atveju šios procedūros yra reikalingos. Lieka tik palinkėti visuomet šiuos dalykus susitvarkyti laiku ir taip išvengti papildomų rūpesčių bei kantrybę išbandančių eilių.
Padangos Internetu Iš PadanguParduotuve.lt

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *