Prieš savaitę pristatę naujausią ir kol kas pigiausią elektromobilį Model 3 , Tesla Motors  jau ir sugalvojo jam FaceLift ( atnaujinimą).Elektromobilių gerbėjai kol kas dominami tik išorės nuotraukomis, kuriose matyti, kad  atnaujinta priekinė automobilio dalis. Skelbiama, kad naujienų atsiras ir interjere, pavyzdžiui, bus galima užsisakyti medžio ar carbono apdailą.

Tesla „Model S“, tikina, kad dabar greičausią P90D modelį gali pakeisti P100D versija, turėsianti net 100 kWh talpos bateriją, skelbia naujienų apie automobilius portalas „autoexpress.co.uk“.Šią naujieną atrado ir paskelbė amerikietis programišius, o Elonas Muskas, paklaustas apie galimą greitesnį modelį, tepridūrė, kad gebėjimas atrasti tokią informaciją – „neabejotinas talentas.“

Manoma, kad galingiausia atnaujinto „Model S“ versija iki 100 km/val. įsibėgės greičiau nei dabartinė, tokį greitį pasiekianti per 2,7 sek., o viena įkrova elektromobilis nuvažiuos daugiau nei 520 km.

Tarp atnaujinimų – žiedadulkes bei itin smulkius organizmus sulaikantys HEPA oro filtrai, galingesni įkrovikliai, leisiantys elektromobilio akumuliatorių įkrauti greičiau.

Įrankių nuoma

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *