Pagrindinis - Elektromobiliai - TESLA model 3

TESLA model 3

Naujasis Tesla Model3 jau pristatytas JAV. Jo kaina siekia 35000 dolerių. O išankstinių užsakymų šiam automobiliui jau yra daugiau kaip  115.000. Viena įkrova šis elektromobilis nuvažiuos daugiau nei 300 km, o tai tikrai įspūdingi skaičiai.  Viena įkrova naujasis elektromobilis nuvažiuos mažiausiai 215 mylių (344 km), be to, į jį diegiamas „Tesla Supercharger“ standartas, leidžiantis nemažą bateriją įkrauti itin greitai. Kompanija šiandien visame pasaulyje turi tūkstančius „Supercharger“ standarto įkrovimo stotelių, iki metų galo, žada p. Muskas, šis skaičius bus dukart didesnis – maždaug 3.600. Dukart tiek bendrovė žada pastatyti lėtesnių, „Tesla“ modeliams tinkamų įkrovos stotelių.

„Mums labai svarbu kurti ekologišką transportą. Žvilgtelėkite į anglies dvideginio išmetimo kreivę – ji vertikali, vadinasi, dar išmetamų teršalų kiekis dar auga. Paskutinį kartą tiek teršalų buvo maždaug tada, kai žmogaus pirmtakai pradėjo vaikščioti stati – vargu ar norėtumėte grįžti į šiuos laikus“, – kalbą apie tai, kodėl „Tesla Motors“ kuria elektromobilius, pradėjo p. Muskas.

Kaip skelbia TESLA atstovai šis modelis greitesnis už sportiškąjį BMW M3.

Pilingas


Naujasis Tesla Model3 jau pristatytas JAV. Jo kaina siekia 35000 dolerių. O išankstinių užsakymų šiam automobiliui jau yra daugiau kaip  115.000. Viena įkrova šis elektromobilis nuvažiuos daugiau nei 300 km, o tai tikrai įspūdingi skaičiai.  Viena įkrova naujasis elektromobilis nuvažiuos mažiausiai 215 mylių (344 km), be to, į jį diegiamas „Tesla Supercharger“ standartas, leidžiantis nemažą …

Review Overview

Puikus

User Rating: 4.74 ( 4 votes)
100

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų mokymo sistemoje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“) more information

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų mokymo sistemoje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“)

Uždaryti