Šiais laikais prekyba dėvėtais daiktais yra be galo populiari. Tai pastebima pačiose įvairiausiose srityse. Tiesa, niekam nenuostabu, jog daugiausiai pavyzdžių galime rasti naudotų automobilių rinkoje. Lietuvoje didžioji dalis gyventojų naudojasi būtent naudotais automobiliais ir tai savaime suprantama. Atsižvelgus  vidutines gyventojų pajamas, kitaip ir būti negali. Internete tiesiog liejasi nauji skelbimai apie parduodamas transporto priemones ir pačių įvairiausių šalių, na  jums belieka rinktis tai, aks geriausiai atitinka jūsų galimybes bei taikomus paieškų kriterijus. Kalbant apie automobilių paieškas, būtina pastebėti, jog reikia mokėti atsirinkti informaciją ir išvengti sukčių. Nežinia ar galima juos taip vadinti, tačiau gudriai pateikta informacija gali suklaidinti daugelį. Tam, jog neapsigautumėte r įsigytumėte tokią transporto priemonę, kokios norite, mes jums pateiksime kelis patarimus, kaip analizuoti skelbimus, kokius klausimus užduoti pardavėjui ir galų gale – kaip elgtis apžiūros metu.

Pradėkime nuo paieškų. Regis, visi skelbimai atrodo panašiai. Kai kurie jų pateikia daugiau informacijos, kiti mažiau, tačiau ją visada galima sužinoti paskambinus pardavėjui. Taigi, kur gali būti paslėptas kabliukas? Pirmasis patarimas – vertinti nuotraukas. Kokybiškos ir reikiamu kampu padarytas fotografijos gali automobilio vertę pakelti akimirksniu, tačiau tai gudrybė, dėl kurios nereikėtų apsigauti. Tai būtų tas pats, kas mokėti didesnę sumą pinigų už automobilį vien dėl to, jog jo salonas švarus. Valymas gali kainuoti kelias dešimtis eurų, na o jūs greičiausiai permokėtumėte bent kelis šimtus. Ar verta? Tikrai ne, tad nepasiduokite pirmam vaizdui bei sukurtam įspūdžiui.

Kitas svarbus aspektas, tai techninės būklės vertinimas. Ji skelbime nurodyta, jog transporto važiuoklė neseniai sutvarkyta, o bandomojo važiavimo metu jaučiate „virpesius” ar kitus šalutinius garsus, natūralu, jog informacija pateikta melagingai. Jei nesate šios srities žinovas ir bijote apsigauti, geriausia jums patikus automobilį nuvežti  servisą ir patikėti vertinimą meistrams. Čia jau neliks paslėptos ar nutylėtos informacijos, kuri jums galėjo būti labai naudinga. Maža to, kartais ir paminėtas vykimas pas meistrus prieš pirkimą gali atrišti liežuvį pardavėjui, tad galite ir jūs pabandyti savo gudrybes. Galiausiai – susitikimas. Be apžiūrėjimo ir bandomojo važiavimo automobilio niekas neperka, tačiau ne tik tai reikia žinoti. Jei pastebėjote, jog transporto priemonė atitinka visus jūsų reikalavimus, o galbūt net ir atrodo geriau nei tikėjotės už tokią sumą pinigų – nepulkite džiaugtis garsiai. Tai suteiks pardavėjui pranašumą ir apie nuolaidas galėsite pamiršti. Skelbimai jums suteikia tik pagrindinę kainą, tačiau ne galutinę. Bent minimalią nuolaidą padaro visi pardavėjai, tad stenkitės pabrėžti defektus, kuriuos jums reikės pašalinti ir tai bus argumentas, kodėl kaina turėtų būti sumažinta. Lietuvoje naudotų automobilių rinka yra be galo išvystyta, tad išnaudokite jums suteiktas galimybes ir mūsų pabrėžtas gudrybes. Jos tikrai pravers perkant kitą transporto priemonę.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *