Prieš vestuves turbūt kiekvienas iš mūsų susimąstome kokiu transportu bus važinėjama šventės dieną. Savaime suprantama, visi norėtume, kad vestuviniai automobiliai būtų kuo gražesni ir prabangesni. Įsigyti naujus automobilius tikrai ne kiekvienas galime, tad šiuo atveju mums galėtų padėti limuzinų nuoma. Įvairiuose miestuose yra skirtingi limuzinų nuomos salonai, tad automobilius vestuvėms turbūt ras kiekvienas. Automobilių nuomos salonai skiriasi savo turimų automobilių kiekiu ir asortimentu. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje ar Šiauliuose turbūt ir rasime didžiausią pasirinkima limuzinų.

Dažnai nuomojantis limuzinus visuomet galima suderinti ir dėl nuolaidų. Jeigu ieškote limuzino savo vestuvėms, tuomet dėl vestuvinių automobilių ar limuzinų nuomos informacijos galite paieškoti internete. Čia rasite begalę informacijos apie limuzinus, jų kainas ir pan. Dažnai informacija pateikiama ir su nuotraukomis, tad galite ir palyginti, kuris automobilis jums yra gražiausias. Esama ypatingai prabangių limuzinų su prailgintu kėbulu, bet paprastai jų kaina būna gerokai didesnė nei standartinių limuzinų nuomos. Limuzinų nuomos kaina dažnai skiriasi ir nuo to, kuriam laikui jūs ruošiatės išsinuomoti limuziną. Paprastai būna taip, kad jaunavedžiai nori išsinuomoti limuziną vos kelioms valandoms, o tenka sumokėti kaip už visą dieną. Taip yra todėl, kad limuzinų vairuotojams paprasčiausiai neapsimoka išnuomoti automobilio porai valandų. Užsakymų yra tikrai daug, ir kaip jau yra įprasta, dažniausiai visi nori išsinuomoti limuziną vasarą. Ir tai savaime suprantama kodėl, juk vasarą vyksta daugiausia vestuvių.

Prieš renkantis limuziną savo vestuvėms, būtinai pagalvokite ir apie papildomas paslaugas, kurias siūlo limuzinų nuomos salonai. Tai gali būti ir gėrimai, šampanas limuzino viduje. Kartais pasitaiko, kad tai yra kaip nemokamas priedas prie standartinės nuomos paslaugos. Jeigu taip nėra galite pasidomėti iš anksto ar galėsite atsinešti savo gėrimus ir ar išvis bus galima juos gerti limuzine. Limuzinų puošimas kartais būna kaip atskira paslauga, bet dažniausia tai jau įeina į nuomos kainą. Limuzinų pasirinkimas dabar toks platus, kad išsirinkti gali kiekvienas. Limuzinai skiriasi savo dydžiu, spalva, konstrukcija, esama net tokių limuzinų, kurių viduje įrengiami mini barai, šaldytuvai ir daugelis kitų dalykų, kad tik keleiviams būtų kuo patogiau važinėti, kad visi jaustųsi komfortabiliai ir patogiai. Juk tam šie automobiliai ir buvo sukurti.

Pastaruoju metu ypatingai didelis dėmesys skiriamas ir saugumui užtikrinti. Limuzino konstrukcija yra daug sudėtingesnės konstrukcijos negu standartinio automobilio, todėl dabar keliami ypač dideli saugumo reikalavimai šiems automobiliams. Bet jeigu ruošiatės nuomotis automobilį vestuvėms specializuotose nuomos salonuose, galite būti ramus – ten limuzinai visuomet atitinka visus saugumo reikalavimus.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *