Kiekvienas iš mūsų nori keliauti ir pamatyti pasaulį. Skrydžiai ir kelionės nėra pigios, bet atidžiai paieškojus bilieto, galime gerai sutaupyti. Nuo to, kaip ieškosite kelionės priklausys, ar pasiimsite daugiau pinigų, ar pasirinksite geresnį viešbutį. Gerai suplanavus kelionę galima pamatyti pasaulį net be cento kišenėje, todėl gerai paieškojus kelionę sau gali leisti kiekvienas. Taigi kaip rasti palankų skrydžio bilietą?

Toks dalykas, kaip objektyvios skrydžių kainos, neegzistuoja. Dažniausiai manoma, kad oro linijos skrydžių bilietų kainas paskelbia likus 330 dienų iki kelionės, o vėliau kaina nuolat kyla su paklausa. Tačiau tai nėra visada tiesa. Oro linijos mėgsta kainomis manipuliuoti, todėl apdairiai elgiantis galima išvengti įvairiausių gudrybių ir apgaulių. Naršant interneto puslapiuose, kelionės bilietų kainos nuolat kyla į jas bežiūrint. Šis procesas yra atliekamas automatiškai, kad sukurti iliuziją, jog norimo skrydžio kaina nuolat didėja ir paskatinti jus įsigyti bilietą kaip įmanoma greičiau. Tokios apgaulės galite labai išvengti pasinaudoję savo naršyklės slaptuoju režimu arba iš kompiuterio reguliariai pratrinant slapukus. Taip pigius skrydžius rasite kur kas lengviau ir be jokio spaudimo.

Taip pat interneto puslapiai keičia kainas priklausomai nuo bilietų pirkėjo geografinės vietos. Pardavimo vieta gali lemti kainas dėl valiutų kurso svyravimo, jungiamųjų skrydžių taisyklių bei sąmoningo manipuliavimo. Jei norimo skrydžio kaina jums atrodo per didelė ir norite rasti pigesnį, pabandykite pakeisti kompiuterio IP adresą. Jeigu oro linijoms atrodys, kad perkate iš kitos šalies, kaina gali būti didesnė arba mažesnė. Jei ieškant skrydžio planuojate užsisakyti ir viešbutį, daug puikių pasiūlymų galite rasti grupinio pirkimo puslapiuose, tokiuose kaip  „LivingSocial“ ir „Wowcher“. Ten galite rasti nepaprastai gerų pasiūlymų, bet turite įsitikinti ar nuolaida tikrai gera.

Pigiausius skrydžius ko gero rasite puslapiuose, kurie nemokamai pateikia internete surastus pasiūlymus, tokie kaip Avia.lt , „Secret Flying“, „Holiday Pirates“. Šiuose tinklapiuose galite rasti skrydžių iš įvairiausių pasaulio taškų. Čia rasite ne tik gerus skrydžius, bet ir visą kelionę su atskiru pigaus viešbučio ir skrydžio pasiūlymu.

Taip pat norint sužinoti, ką siūlo kelionių agentūros. Kartais jų siūlomos atostogos yra brangios, bet įmanoma rasti ir paskutinės minutės skrydį už labai prieinamą kainą. Dažniausiai taip būna todėl, kad jie perka užsakomuosius reisus ir ne visada pavyksta išparduoti visas vietas. Turų operatoriai taip pat turi sutartis su viešbučiais ir oro linijomis. Jie leidžia jums užsakyti bilietus ir viešbučio kambarius didmeninėmis kainomis, todėl nebijant derėtis agentūra gali būti puikus variantas rasti pigų skrydį. Jei jūsų gyvenamojoje vietoje yra etninių agentūrų, kreipkitės į jas ir derėkitės. Nors agentūros skundžiasi dėl krintančios paklausos ir reiškia nepasitenkinimą besiderančiais klientais, tai vis tiek puikus būdas rasti gerą pigų skrydį.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *