Ar dažnai keliaujate automobilių, ar renkatės kitą transporto priemonę? Pavyzdžiui, atkeliavote į šalį, kurią labai senai norėjote apžiūrėti ar susipažinti su jos kultūra arba žymiomis kultūrinėmis vietovmis. Tačiau, nenorite būti priklausomas nuo kelionių agentūros išvykų, kurių laikas suplanuotas ir visada turite į jį suspėti, tam, kad laiku spėti į kitą suplanuota lankytina turistų vietą. Tikriausiai sutiksite, kad kaip ir visose situacijose, taip ir tokiu atveju kaip šis yra sprendimas. Toks sprendimas, kuris tikrai gali pakeisti Jūsų kelionės dienotverkę ir pakeisti taip, kad nepriklausysite nuo nieko, tik nuo savo pasirinkimų. Tai ilgalaikė automobilio nuoma.

Ilgalaikė automobilio nuoma – ši paslauga sparčiai popiliarėja visame pasaulyje. Automobilį pagal ilgalaikės nuomos sutartį gali išsinuomoti fizinis asmuo ir juridinis asmuo. Pavyzdžiui, juridinis asmuo t. y. įmonė kuri nori savo darbuotojus aprūpinti trasporto priemonę. Fiziniai asmenys, gali šią paslauga pasinaudoti savo reikmėms, kaip ir minėta aukščiau, norint pakeliauti po šalį ir automobilį turėti visą kelionės buvimo šalyje laikotarpį ar tiesiog laikinai apsistojus šalyje darbo reikalais. Pavyzdžių ir sitacijų gali būti įvairiausiu, viskas priklauso nuo Jūsų poreikių.

Kokį automobilį rinktis ilgalaikei nuomai

Dažnai automobilių nuomos kompanijos turi didelį automobilių pasirinkimą. Tad, išsirinkti automobilį savo poreikiams tikrai nebus sunku. Jums padės apsipręsti įmonės darbuotojai konsultacijos metu.  Pavyzdžiui, ilgalaikė automobilių nuoma Kaune Jums pasiūlys automobilį, kuris atitikus Jūsų lukesčius. Be to, sutartyje numatytos visos būtinos sąlygos automobilio eksploatavimui. Pagrindinės sąlygos išvardintos žemiau:

  • Ilgaaikės nuomos sutarties laikotarpis – nuo 3 mėn.;
  • Privalomas Europinis vairuotojų civilinės atsakomybės ir kasko draudimas;
  • Techninis aptarnavimas;
  • Pakaitinis automobilis, kuris nemokamas ir suteikiamas techninio aptarnavimo metu;
  • Pagalba kelyje 24 valandas;
  • Vasarinės/ žieminės padangos;
  • Avansas nuo 100 EUR;
  • Rida iki 2500 km.

Ilgalaikė automobilių nuoma – praktiška paslauga, nes Jums ne tik, kad nereikia sukti galvos dėl automobilio priežiūros, bet tai ir puikus pasirinkimas įmonėms, kurioms būtini automobiliai norint vykdyti savo veiklą. Be ilgalaikės nuomos sutarties galima rinktis ir trumpalaikę automobilio nuomos sutartį. Visos sąlygos, garantijos ir automobilių pasirinkimai aukščiau paminėtame puslapyje.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *