„Ford“ pristatė naują elektromobilį, kuris yra visureigis modelis pavadinimu „Explorer“. Šis elektrinis automobilis yra skirtas šeimoms ir yra pirmasis iš daugelio elektros energija varomų automobilių, kurie bus įveikę Europos rinką artimiausiais metais. Šis naujas modelis yra ypatingas tuo, kad jame suderintas amerikietiškas stilius ir vokiška inžinerija. Šis unikalus derinys leidžia atidaryti naujas duris legendiniam „Ford“ prekių ženklui šiame žemyno kontinente.

Mėlynojo ovalo emblema puoštas elektromobilis, kuris yra vadinamas Ford Explorer elektromobiliu, buvo sukurtas Vokietijoje ir bus surenkamas šioje šalyje. Gamintojai labai stengėsi įdiegti aukščiausio lygio skaitmenines funkcijas, siekdami užtikrinti, kad vairuotojai ir keleiviai galėtų būti nuolat prisijungę prie interneto ir visapusiškai naudotųsi visais komforto įrenginiais kiekvienoje kelionėje.

Viena iš galimybių, kurią siūlo šis elektromobilis, yra „SYNC Move“ sistema su dideliu įstrižainės judinamu liečiamuoju ekranu. Ši sistema leidžia nuolat būti prijungtam prie interneto ir gauti informaciją bei pramogas. Be to, ji taip pat apima puikią garso sistemą, belaidžio ryšio programėles ir pažangias vairuotojui skirtas pagalbos technologijas. Norint pabrėžti automobilio praktiškumą, verta paminėti, kad tarp vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio konsolėje yra speciali vieta, kurioje galima laikyti 15 colių nešiojamąjį kompiuterį. Tai yra tik kelios iš daugybės privalumų, kuriuos siūlo Ford Explorer elektromobilis.

Elektromobilis „Ford Explorer” yra puikus pasirinkimas tiek mieste, tiek už jo ribų vykstantiems ilgesniems kelionėms. Šis automobilis pasižymi nuotykiams pritaikytu dizainu ir turi didelę 470 litrų talpos bagažinę bei penkias sėdimąsias vietas. „Ford Explorer” elektromobilis yra varomas galiniais ratais, tačiau taip pat galima pasirinkti ir visų varomųjų ratų sistemą.

Elektromobilis Ford Explorer yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išskirtinio ir modernaus automobilio. Jo futuristinis išorės stilius tikrai patraukia dėmesį, o aukščiausios kokybės medžiagos, naudojamos jo salone, suteikia jaukumo ir prabangos pojūtį. Ford Explorer elektromobilio sėdynės yra sportiškos ir preciziškai sukonstruotos, o sudėtinga garso juosta suteikia automobiliui revoliucinį šarmą, kuris daugiau pridera prie koncepcinių automobilių nei šeimos transporto priemonių.

Naujoji elektromobilio versija pasižymi greitu baterijos įkrovimu – vos per 25 minutes galima įkrauti nuo 10 iki 80 procentų. Tai yra didelis pranašumas, kuris tikrai patrauks potencialius Ford Explorer elektromobilio pirkėjus. Be to, ateityje elektromobilio savininkai Europoje galės pasinaudoti dideliu

„Elektromobilis Explorer yra naujos kartos Ford transporto priemonė, kurią varo elektra. Tai pradininkas šio tipo jaudinančių automobilių. Šis modelis, kurį sukūrėme Europos klientams Kelne, yra puikus tiek dideliems nuotykiams, tiek kasdieniam vairavimui. Jame yra visos funkcijos, reikalingos vairuotojams. Šią svarbią informaciją pateikė Martinas Sanderis, Ford Model e Europos padalinio generalinis direktorius.”

Naujasis Ford Explorer elektromobilis yra pirmasis Ford bendrovės elektromobilis, kurio masinė gamyba pradėta naujajame įmonės elektrinio transporto centre Kelno mieste, Vokietijoje. Ford įsipareigojusi Europoje iki 2030 metų suformuoti visavertę vien elektra varomų lengvųjų keleivinių automobilių pasiūlą.

Ford Explorer elektromobilio visureigyje įrengta „SYNC Move“ informacijos ir pramogų sistema, kuri yra nuolat prijungta prie interneto. Ši sistema taip pat turi judinamą 15 colių įstrižainės liečiamąjį ekraną, kuris gali būti patogiai perstumiamas aukštyn arba žemyn pagal vairuotojo poreikius. Pasistumdant ekraną, atsiveria patogi erdvė asmeniniams daiktams pasidėti. Tai yra puikus pavyzdys elektromobilio inovacijų, kuriomis pasižymi Ford Explorer elektromobilis.

Elektromobilis Ford Explorer taip pat yra specialiai pritaikytas išmaniesiems įrenginiams. Jame yra įrengta erdvė su belaidžiu įkrovikliu, kuri yra standartinė įranga. Šis įkroviklis leidžia įdėti du didelius telefonus. Be to, elektromobilis Ford Explorer taip pat turi „SYNC Move“ funkciją, kuri leidžia valdyti tiek „Android Auto“, tiek „Apple CarPlay“ programėles nuotoliniu būdu.

Elektromobilis yra itin patogus transporto priemonė, kurią galima greitai ir lengvai įkrauti tiek kelyje, tiek namuose. Ford Explorer elektromobilis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogumo ir efektyvumo. Šis automobilis padės rasti optimalias vietas baterijos įkrovai kelyje, taip užtikrinant nepriekaištingą kelionės patirtį. Be to, galima nustatyti išankstinį įkrovimo laiką namuose, kad būtų pasinaudojama pigesniu elektros energijos tarifu. Tai ypač naudinga, norint sutaupyti pinigų. Taip pat yra galimybė suprogramuoti baterijos ir salono pašildymą šaltuoju oru, kad kelionė bū

Norint užtikrinti dar didesnį komfortą, gamintojai jau įrengė vairo ir priekinių sėdynių šildymą bei masažo funkciją vairuotojo sėdynėje. Be to, klimato kontrolės sistemoje yra galimybė individualiai pasirinkti temperatūrą tiek vairuotojui, tiek priekiniam keleiviui. Visureigiuose taip pat įdiegta beraktė atrakinimo sistema ir elektra valdomas bagažinės dangtis, kurį galima atidaryti kojos mostu po galiniu buferiu. Šie patogumai taip pat galioja ir Ford Explorer elektromobiliui.

„Ford Explorer“ elektromobilis Europoje pristato pažangių pagalbos vairuotojui sistemas, kuriose yra įdiegta eismo juostos keitimo pagalbinė funkcija. Ši funkcija leidžia automobiliui pačiam saugiai judėti tarp eismo juostų, o vairuotojui pakanka tik spustelėti posūkio svirtelę. Be to, „Ford Explorer“ elektromobilio saugaus išvažiavimo sistema perspėja vairuotoją apie artėjančius dviratininkus prieš atidarant automobilio dureles judriuose miestuose. Tai yra tikras proveržis elektromobilių pasaulyje.

Norėdami geriau pristatyti „Explorer“ galimybes, „Ford“ gamintojai pasirinko bendradarbiauti su žinomu kelionių įtakotoju Lexie Alfordu. Lexie, kuris turi milijonus sekėjų ir yra žinomas slapyvardžiu Lexie Limitless, yra jauniausias žmogus, kuris aplankė visas pasaulio šalis. Šį kartą jis išvyks aplink pasaulį naudodamas naująjį elektromobilį „Ford Explorer“.

Elektromobilis yra transporto priemonė, naudojanti elektros energiją, kurią gauna iš baterijų arba kitų energijos šaltinių. Šiuolaikiniai elektromobiliai tapo populiarūs dėl jų mažesnio aplinkos taršos lygio ir mažesnių sąnaudų palyginti su tradiciniais degalų varikliais.

Vienas iš tokių elektromobilių yra Ford Explorer elektromobilis. Šis automobilis yra naujausias Ford

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *