Vokietijos koncernas BMW į savo mažąjį elektromobilį BMW  i3  sumontavo galingesnę ir talpesnę bateriją, tad  šis vokiškas elektromobilis elektra gali nuvažiuoti bent 40 kilometrų daugiau – tai gi dabar galimas nuvažiuoti atstumas yra 200km.

Didesnį atstumą įveikti galintis modelis, pasak šaltinių, rinkai bus pasiūlytas jau šią vasarą. Į modelį montuojama 94 Ah talpos (talpina 33 kWh) baterija. Remiantis NEDC bandymų duomenimis tokia baterija elektromobilio nuvažiuojamą atstumą išaugino dukart, tačiau gamintojas akcentuoja, kad realiomis sąlygomis ir esant prastam orui su „BMW i3“ galima nuvažiuoti iki 200 km.

Tokį pat nuvažiuojamą atstumą turi naujasis „Nissan Leaf“, taip pat „Kia Soul“. Neseniai pristatytas „Tesla Model 3“ nuvažiuos daugiau – anot Elono Musko, „Tesla Motors“ vadovo, apie 320 km.

Visa elektromobilio jėgainės galia – 170 AG. Iki 100 km/val. modelis įsibėgėja per 7,3 sek.

BMW skelbia, kad nors rinkai siūlys ir naująjį elektromobilį su 94 Ah talpos baterija, kaip galimas pasirinkimas liks ir dabartinis su 60 Ah talpos baterija. Abiems modeliams prireikus galima montuoti nedidelį degalų baką ir papildomą vidaus degimo variklį, kurio darbas – sukti generatorių ir įkrauti bateriją.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *