Vokietijos prabangių automobilių gamintojui „Audi“ toliau plečiant savo vien elektra varomų „e-tron“ automobilių šeimą, į Lietuvą jau atvyko jos pažibos – aukščiausios klasės elektriniai SUV ir krosoveriai „Audi Q8 e-tron“ bei „Audi Q8 Sportback e-tron“. Klientai šiuos prabangius SUV jau gali paliesti ir išbandyti artimiausiame „Audi“ salone. „Audi Q8 e-tron“ kainos Lietuvoje prasideda nuo 76 900 eurų, o „Audi Q8 e-tron Sportback“ galima įsigyti nuo 79 500 eurų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Audi Q8 e-tron yra elektrinis automobilis, pagamintas Audi automobilių gamykloje. Tai yra didelio dydžio visureigių klasės automobilis su elektriniu varikliu, skirtas efektyviai veikti elektrine energija, o ne degalais. Automobilis turi dvigubą elektros variklio sistemą, o jo akumuliatoriaus talpa leidžia nuvažiuoti iki 600km vienu įkrovimu. Tai yra aukštos klasės automobilis su daugybe funkcijų ir prabangos detalių, tokių kaip automatinis klimato kontrolės įrenginys, virtualus prietaisų skydelis, automatinis vairavimo asistentas ir pan.

Audi Q8 e-tron / Audi Q8 Sportback e-tron

Audi Q8 e-tron ir Q8 Sportback e-tron yra du skirtingi elektriniai automobiliai, pagaminti Audi automobilių gamykloje, nors jie dalijasi kai kuriomis techninėmis ypatybėmis.

Pirma, jų išvaizda yra skirtinga. Audi Q8 e-tron yra daugiau kaip tradicinis SUV modelis, o Q8 Sportback e-tron yra sportinis kupės SUV modelis su palengvintu stogu ir nusileidžiančia galine dalimi.

Antra, jų elektrinės variklio sistemų galia ir akumuliatoriaus talpa skiriasi. Q8 e-tron turi dvigubą elektros variklio sistemą su bendra galingumu iki 360 kW ir akumuliatoriaus talpa, leidžiančia nuvažiuoti iki 450 km vienu įkrovimu. Q8 Sportback e-tron turi mažesnę galią – iki 350 kW, tačiau jo akumuliatoriaus talpa taip pat leidžia nuvažiuoti iki 450 km vienu įkrovimu.

Trečia, jų išdėstymas yra skirtingas. Q8 e-tron turi penkis sėdimus vietų, o Q8 Sportback e-tron yra keturių vietų modelis, nes jo galinė dalis yra pasvirusi ir suteikia didesnę erdvę vairuotojui ir priekiniam keleiviui.

Kitaip tariant, nors Audi Q8 e-tron ir Q8 Sportback e-tron yra panašūs, jie skiriasi savo išvaizda, elektrinėmis variklio sistemomis ir išdėstymu, ir kiekvienas gali atitikti skirtingų vartotojų poreikius ir pageidavimus.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *