Audi E-tron  tai pirmas elektra varomas serijinis Audi automobilis. Šis elektrinis visureigis pasauliui buvo pristatytas pernai San Franciske (JAV), o dabar jį jau galima nusipirkti ir Lietuvoje Audi pardavimo salonuose. Audi E-tron automobilio kaina Lietuvoje nuo 82 650 eurų.

Elektriniai Audi E-tron varikliai gali išvystyti iki 265 kW galią ir 561 Nm sukimo momentą. Priekinis elektros variklis pasiekia 125 kW pikinę galią ir 247 Nm sukimo momentą. Galinis, išilgai sumontuotas variklis išvysto 140 kW galią su 314 Nm sukimo momentu.  Gamintojo teigimu, penkis keleivius sutalpinsiantis SUV iki 100 km/val. sugebės įsibėgėti per 5,7 sekundės.

Vienu įkrovimu Audi E-tron  gali nuvažiuoti daugiau kaip 400 kilometrų. Naujos technologijos padeda taupyti energiją, todėl elektra varomas miesto visureigis gali kaupti energiją dviem skirtingais būdais: riedėjimo metu, kai vairuotojas atleidžia akceleratorių, ir stabdant.

Audi e-tron 55 quattro  sportiškas ir praktiškas elektra varomas visureigis. Audi e-tron dydis 4901 mm ilgio, 1935 mm pločio ir 1616 mm aukščio, jis yra erdvus ir patogus elektromobilis. Jis 10 cm ilgesnis už bazinį Q5 modelį ir 10 cm trumpesnis už Q7. Iš esmės jis atitinka Q8 išmatavimus, tačiau yra žemesnis.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *