Ieškote akumuliatoriaus savo transporto priemonei? Siūlome tartis su specialistais, kurie jais prekiauja. Esame tikri, kad tai yra tiesiausias kelias link gero akumo, kuris tarnaus Jums ir Jūsų mašinai labai daug metų.

Geriausi automobilių akumuliatoriai yra siūlomi akumai.lt prekybos vietoje. Susipažinkite su pasiūlymais bei raskite geriausius, kurie maksimaliai patenkina Jūsų transporto priemonės poreikius.

O kokius niuansus reikia įvertinti ieškant geriausių būtent Jūsų auto?

Keli aspektai – žemiau. Ieškoma pagal:

1.     automobilio markę;

dažniausiai auto gamintojas tiksliai nurodo – kokių charakteristikų akumuliatorius bei kitos dalys mašinai tinka. Tokią info galima rasti auto techniniame pase arba internete. Būtinai reikia rinktis atitikimą iki mažiausių smulkmenų. Juk ne veltui ir yra pateikiamos gairės. Viskas dėl to, kad mašina važiuotų puikiai ir akumai tam daro didelę įtaką.

2.     modelį;

automobilio modelis taip pat lemia ir tinkamos akumo pasirinkimą. Natūralu, kad daugeliui žmonių nėra iki galo aišku kas ir kaip. Jeigu esate vienas tų žmonių – siūlome Jums tartis su pardavėjais, kurie gali atsakyti į Jums kylančius klausimus bei padėti ieškant.

3.     metus;

mašinos metai lemia ir tinkamo akumo pasirinkimą. Tiesa, nepamirškite, kad akumuliatoriai taip pat turi galiojimo laiko tarpą, tad siekiant kokybės reikia rinktis tokius, kurie ne tik dar puikiai veikia šiuo metu, tačiau ir galiojimo laiko tarpas yra gana vėlyvas nuo pirkimo.

4.     kuro tipą – benzinas/dyzelinas;

priklausomai nuo variklio tipo kinta ir reikalingas akumuliatorius. Čia jau nereikia nieko aptarti detaliau, kadangi aišku, kad kuras lemia akumuliatoriaus modelį.

5.     variklio galingumą;

akumuliatoriaus pasirinkimas taip pat kinta priklausomai ir nuo to – koks yra Jūsų variklio galingumas. Žinoma, kad kuo jis yra galingesnis – tuo talpesnio akumuliatoriaus reikia. Suderinamumas yra labai svarbus, kadangi tik tokiu atveju transporto priemonė tinkamai funkcionuos ir be jokio vargo padės įveikti atstumus.

6.     įrangos paketą;

kai kurie prekybininkai pataria akumuliatorius rinktis ir pagal detalias mašinos charakteristikas. Kuo daugiau apie jas yra žinoma – tuo paprasčiau yra patarti – koks akumas geriausiai tinka.

7.     eksploatavimo sąlygas;

pagal važiavimo sąlygas reikia rinktis ne tik akumuliatorius, tačiau ir daugelį kitų auto dalių, pavyzdžiui, padangas. Kuo labiau žmogaus tausoja mašiną ir jos dalis – tuo jos ilgiau tarnauja.

Kai kurie perka labai brangius auto akumuliatorius, tačiau ne tokius, kurie geriausiai tinka jų mašinai. Tai yra klaida. Didelė kaina tikrai neturėtų būti pats svarbiausias aspektas, kuris lemia poreikių patenkinimą.

Galiausiai, juk kaina gali būti mažesnė per akcijas, jų metų. Taigi, reikia daugiau dėmesio skirti kitiems mūsų minėtiems aspektams. Svarbiausia – Jūsų mašina ir jos poreikiai.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *