Jau kuris laikas sukamės konkurencingame automobilių supirkimo versle, superkame naudotus automobilius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, todėl žinome daugelio pas mus patenkančių automobilių ir jų šeimininkų istorijas. Nors ir nereikia jų pasakoti, kad priimtume automobilį, superkame visus – senus, naujus, naudotus, važiuojančius ir jau nebejudančius. Tačiau su šia verslo sritimi nesusidurę vis dar stebisi – kam apskritai priduoti automobilį į supirktuvę, kai gali brangiau (kartais ir daug brangiau) parduoti turguje kitam žmogui ar eksportui į Rytų šalis arba nuvažinėti taip, kad teliktų atiduoti į metalo laužą. Visgi šie du scenarijai tinka ne visais gyvenimo atvejais. Norite sužinoti, kada naudotų automobilių supirkimas yra geriausia išeitis? Dalinamės net trijomis tokiomis situacijomis.

Automobilio remontas kainuoja per brangiai

Seno automobilio gedimas dažnai įvaro į kampą.  Remontuojant seną automobilį visuomet reikia įvertinti ar jo remontas nekainuos daugiau nei vertas pats automobilis. Deja, kuo senesnis automobilis, tuo didesnė tikimybė, jog gedimas gali būti rimtas ir lemtingas. Pavyzdžiui, keisti variklį penkiolikos metų senumo mašinai tikrai nėra pigi procedūra, net jei naudositės naudotomis dalimis. Taigi, tenka rimtai apsispręsti ką daryti. Logiškas sprendimas būtų neremontuoti ir neinvestuoti be reikalo pinigų, o atiduoti automobilį į supirktuvę. Superkame tiek remontuotinus važiuojančius, tiek jau nebepajudančius iš vietos automobilius – visiems atsiras vietos mūsų supirktuvėse didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Reikia atsikratyti automobiliu staigiai

Laikas – pinigai. Ir kiekviena minutė praleista bandant atsikratyti automobiliu kai kuriems žmonėms yra itin brangi. Ne visi žmonės turi kantrybės ir galimybių laukti kelias dienas ar savaites, kol jo automobiliui atsiras pirkėjas. Situacijų būna visokių – norima parduoti prieš išvykstant į kelionę ar emigruojant, jau įsigytas naujas automobilis ir garaže nebėra vietos, norima pirkti automobilį ir bijoma, kad kas nenugvelbtų iš panosies, tačiau vienintelis būdas gauti reikiamus pinigus yra parduoti senajį. Visas šias situacijas vienija vienas bendras bruožas – parduoti automobilį reikia itin greitai. O automobilių supirktuvėje mes nuperkame automobilius tą pačią dieną – nereikia važiuoti į plovyklą ir plauti automobilį, kad šis atrodytų padoriai, nereikia  dėlioti automobilio skelbimų internete ar statyti automobilį į pardavimo aikštelę ir pan.

Automobilis toks, kokį jau gėda pardavinėti

Morališkai pasenęs automobilis. Nors gatvėmis važinėjančių automobilių amžius vidutiniškai pajaunėjo, tačiau ir morališkai pasenusių (daugiau nei 20 metų amžiaus) išties dar daug rieda mūsų miestų gatvėmis. Ir tas “rieda“ dažnai yra vienintelis automobilio privalumas, visa kita atrodo taip, kad išties žmonėms jau gėda būtų automobilį parduoti kitam žmogui, kad ir už keliasdešimt eurų. Jau nekalbant apie tai, kad važinėti su tokiu automobiliu nebepatogu (ypač jei nėra kondicionieriaus, neveikia oro pagalvės ar apie amortizatorių egzistavimą seniai pamiršta). Tačiau vėlgi – dar normaliai veikiantis, t.y. pagrindinę funkciją važiuoti atliekantis automobilis atrodo per geras į savartyną.  Tokio automobilio savininkams tenka dilema – ką daryti su mašina? Laimei pastaruoju metu naudotų automobilių supirkimas buvo pakankamai plačiai reklamuotas, tad tautiečiams nebekyla noras tiesiog palikti savo seną transporto priemonę nuošalesnėje aikštelėje ar prie šaligatvio. Galima netgi sakyti, jog automobilių supirkimo verslas prisideda prie gatvių išvalymo nuo senų, apkerpėjusių ir apleistų automobilių.

Situacijų gali būti ir dar daugiau, nes gyvenimas pateikia netikėtumų ir staiga vienintelis priimtinas būdas pakeisti automobilį yra atiduoti senąjį į naudotų automobilių supirktuvę. Ir išties, superkame automobilius didžiuosiuose miestuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei galime patvirtinti, jog 99,9 proc. mūsų klientų mano pasirinkę teisingai. Pasirinkite teisingai ir jūs, kuomet ateis laikas!

Parengta pagal Automobiliusupirkejai.lt

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *